Być może zastanawiasz się nad tym, czy Podcast Miastowy to dobre miejsce na promowanie Twojej marki. Jeszcze tego nie wiemy, ale jeśli przedstawisz nam profil swojej działalności, zorganizujemy sprawne i bezpłatne konsultacje w tym zakresie. To może być początek wspaniałej miejskiej przygody!

Podcast Miastowy to nie tylko medium, dzięki któremu dotrzesz do nowych odbiorców. To przede wszystkim miejsce, w którym scementujesz relacje ze swoimi dotychczasowymi klientami, dostarczając im pasjonujący content z miastem i Twoją marką w roli głównej.

Oferta dla biznesu, instytucji kultury i jednostek samorządu terytorialnego

Jesteś ciekaw, jakie materiały zrealizowaliśmy w kooperacji i pod patronatem Partnerów, którzy na co dzień pracują dla dobra swoich miast? Zachęcamy do zapoznania się z odcinkami, których listę zamieszczamy poniżej!

Jeśli chcesz, byśmy opowiedzieli o Twoim mieście, napisz lub zadzwoń już dziś. Odpowiedź dostaniesz w wiewiórczo ekspresowym tempie!

Jeżeli chcesz do nas napisać, ślij wiadomość pod: kontakt@podcastmiastowy.pl

A może wolisz porozmawiać? Niektóre sprawy łatwiej wyjaśnić, kiedy słyszysz człowieka po drugiej stronie „kabla”. Chcesz rozmawiać z Pawłem, zadzwoń pod numer +48 726 617 566. Masz sprawę do Artura? Oto jego telefon – +48 603 907 463.

Czekamy na Twoje propozycje, pomysły i sugestie, zachęcamy też do śledzenia naszych mediów społecznościowych i subskrybowania kanału w serwisie YouTube.

Słuchaj podcastu i obserwuj nas tam, gdzie Ci najwygodniej: